Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
آموزش سئو

خدمات پشتیبانی سئو سایت : موفق در پروژه های سئو

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت در واقع شامل خدماتی است که می‌توانید در هر زمان از شبانه روز مشکلات و ابهاماتی که در مورد سئو سایت خود دارید را از من بپرسید و من در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستم.

پشتیبانی سئو سایت در چه مواردی به کمک شما می‌آید؟

پشتیبانی سئو سایت می‌تواند روشنگر مسیر سئو سایت شما باشد تا با اطمینان بیشتری به مسیر خود ادامه دهید.

مدیر کسب و کاری که خود به دنبال سئو سایت است؟

در خیلی از موارد مدیر مستقیم کسب و کارها دست به سئو سایت خود می‌زنند اما تجربه کافی و زمان کافی برای تخقیق در مورد نکات مربوط به سئو سایت خود ندارند و نیازمند فردی هستند که در این مسیر همراه آنها باشد و بتوانند هرجایی که با مشکل مواجه شدند از مشاوره پشتیبان سئو استفاده کنند.

مدیر کسب و کاری هستید که در شرکت خود سئوکار دارید؟

سئو یکی از مشاغل پردرآمد در ایران است که کسب و کارهای زیادی برای افزایش فروش و درآمد خود بر روی آن سرمایه گذاری می‌کنند اما مشکلی که وجود دارد این است که شما نمی‌توانید به راحتی سئوکاری را پیدا کنید که بتوانید یکی از ستون های کسب و کار خود را به وی بسپارید و سئوکارهای حرفه‌ای با تجربیات بالاتر نیز به دنیال کار حضوری نیستند مگر در شرایطی خاص مثل شرکت های بزرگ.

اما اگر سئوکار تازه کاری را استخدام کرده‌اید یا اینکه نگران اقداماتی هستید که سئوکار شما انجام می‌دهد می‌توانید از پشتیبانی سئو استفاده کنید تا با تحلیل سئو سایت شما بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

پشتیبانی سئو سایت

تازه کار هستید؟

معمولا سئوکارهای تازه‌کار تجربه چندانی ندارند و برای هرکاری که روی سئو سایت انجام می‌دهند دو دل هستند. تازه کار بودن به معنی اینکه چندماه است آموزش سئو را آغاز کرده‌اید نیست، بلکه ممکن است شما ۴ ۵ سال سئو کار کرده باشید اما بازهم تازه کار باشید. سئو نیاز به تجربه و تحلیل های زیادی دارد و مدت زمان کار بیشتر دلیل بر تجربه بالاتر نیست.

می‌توانید برای پشتیبانی سئو با من در تلگرام، واتس اپ یا چت آنلاین وب سایت در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

قیمت خدمات پشتیبانی بهینه سازی سایت چقدر هست؟

هزینه خدمات پشتیبانی سایت می‌تواند به صورت های مختلفی محاسبه شود که می‌تواند نسبت به انتظارات کارفرما و بزرگی سایت و هزینه هایی که برای سئو سایت انجام می‌دهید متفاوت باشد و به صورت توافقی محاسبه می‌شود.

ولی معمولا به صورت یک هزینه متوسط ماهانه محاسبه می‌شود که در کنار آن می‌توانید از مشاوره سئو ساعتی نیز استفاده کنید.

پشتیبانی سئو سایت

مهم ترین قسمت های پشتیبانی سئو سایت چیست؟

پشتیبانی سئو سایت به صورت کلی شامل دو بخش اصلی است:

سئو On Page

در سئو On Page  شما را در مورد همه مواردی که روی سایت خود باید رعایت کنید آگاه می‌کنم، از ساختار سایت گرفته تا لینک سازی داخلی و کنیبالیزیشن های ریز و درشت و برای هریک راهکاری ارائه می‌دهم که این راهکار بسته به آینده وب سایت شما و فروش محصولات و خدمات حال حاضر شما ارائه می‌شود.

سئو Off Page

در سئو Off Page کلیه موارد مربوط به سئو خارجی سایت شما مثل بک لینک و سوشال سیگنال بررسی می‌شود و متناسب با کلمات و قدرت برند شما استراتژی سئو ارائه می‌شود که در کنار آن می‌توانیم لیستی از وب سایت های مفید و مناسب در کنار توجه به قیمت‌های مناسب به شما معرفی کنیم.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با استفاده از پشتیبانی آنلاین سایت با بنده در ارتباط باشید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *