Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
آموزش سئو

خدمات پشتیبانی سئو سایت : موفق در پروژه های سئو

چرا باید از خدمات پشتیبانی سئو سایت استفاده کنیم؟

اگر شما قصد دارید که در رتبه های برتر موتور جستجو قرار بگیرید و ترافیک زیادی را جذب سایت خود کنید و در انتها فروش خود را بیشتر کنید، پیشنهاد می کنیم برای موفقیت کسب وکار اینترنتی خود پشتیبانی سئو سایت را دریافت کنید. اگر احساس می کنید که کمی در مورد سئو اطلاعات دارید، باید بگویم که امروزه علم سئو به قدری سخت شده است که نیاز به کسی دارد تا تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد و سایت های بزرگ و زیادی را کار کرده باشد.

چگونه با مجموعه تحلیل سئو برای خدمات سئوی سایت ارتباط برقرار کنیم؟

تماس تلفنی و واتساپ: ۰۹۳۹۳۱۶۹۲۹۲

اهمیت سئو برای کسب وکار اینترنتی

باید بدانید که در حال حاضر رقبای شما بدون هیچ گونه تردیدی بر روی سایت خود فعالیت سئو را انجام می دهند. این موضوع به قدری اهمیت دارد که سایت های بزرگ هزینه های بسیار زیادی برای سئو انجام می دهند.

بزرگترین بازار اینترنتی که جمعیت بسار زیادی در آن حضور دارند و روزانه بازدیدهای زیادی در آن انجام می شود سایت گوگل هست. واقعا از دست دادن این بازار بزرگ که کاربران آن فقط به قصد رفع نیازهای خود و یا خرید و راهنمایی در مورد خرید محصولی وارد آن می شوند، کمی دور از ذهن هست.

مدیران سایت هایی که توانسته اند در این مدت طولانی بازار زیادی را کسب کنند، بخوبی می دانند که این بازار سئو بسیار روند رو به رشدی دارد و طی سال های آینده افراد بسیار بیشتری برای خرید محصولات و راهنمایی درباره نیازهای خود از مرورگرهای اینترنتی چه در دسکتاپ و موبایل استفاده می کنند.

آیا شما خلاف قوانین گوگل خدمات می دهید؟

در این مورد ما به شما اطمینان کامل خواهیم داد که بعد از تجارب زیاد در زمینه سئو و موفقیت در سئوی سایت های زیاد، هیچ وقت سعی نکرده ایم که با انجام یکسری کارهای خطرناک و پر ریسک، اطمینان و اعتماد مدیران سایت ها را نسبت به خود کمرنگ کنیم. مجموعه تحلیل سئو همیشه سعی کرده با توجه به الگوریتم های گوگل و علم روز سئو، فعالیت و پشتیبانی سایت ها در سئو را انجام دهد.

قیمت خدمات پشتیبانی بهینه سازی سایت چقدر هست؟

پیشنهاد می کنیم که از پکیج های آماده استفاده نکنید. در درجه اول بگذارید تا شخصی که قرار هست کار سئو را انجام دهد سایت شما را آنالیز کند و بعد از بررسی سایت، پکیج و پلن های موردنظر را با قیمت مناسب برای شما مشخص کند.

مجموعه تحلیل سئو با داشتن کادر مجرب و تیم حرفه ای و با تجربه موفقیت در پروژه های سئوی متعدد قادر هست که شما را برای کسب بهترین نتایج سئو و افزایش ترافیک سایت همراهی کند.

مهم ترین قسمت های پشتیبانی سئوی سایت چیست؟

مجموعه تحلیل سئو در ۳ بخش اصلی کار پشتیبانی بهینه سازی وب سایت را انجام می دهد :

لینک سازی داخلی
لینک سازی خارجی
سئو تکنیکال

که به صورت کوتاه هر بخش را برای شما باز خواهیم کرد.

۱- لینک سازی داخلی سایت و سئوی داخلی

چه سایت تازه کار و چه سایت قدیمی، اگر در مورد لینک سازی داخلی سایت دقت بالایی نداشته باشید مطمئنا نمی توانید در موتور جستجوی گوگل رتبه های خوبی کسب کنید. همینطور اگر محتوای سایت را بر اساس اصول سئو انجام نداده باشید، کار خود را برای موتورهای جستجو و برای رتبه دادن سخت کرده اید.

۲- لینک سازی خارجی سایت و شبکه اجتماعی

بخش مهم دیگر سایت فعالیت در شبکه های احتماعی (سوشال سیگنال) و بک لینک از سایت های خارجی به روش طبیعی خواهد بود. شما باید بدانید که برای کلمات متوسط و سخت بدون کمک گرفتن از بک لینک نمی توانید انتظار معجزه داشته باشید. همینطور فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند به روند موفقیت شما بسیار کمک کننده باشد.

۳- سئو تکنیکال و بخش فنی سئو

این بخش مربوطه بخش فنی سایت و روشهایی خواهد بود که می تواند به رباتهای گوگل کمک کند تا درک بهتری از وضعیت سایت شما داشته باشند. نکاتی همانند : سرعت سایت – کدهای css و js – کدهای اسکیما – ستاره دار کردن مطالب – بهینه سازی کدهای سایت – نقشه سایت – فایل ربات و … که توسط پشتیبان سئو سایت انجام می شود.

کارهای مهم و اصلی پشتیبان سئو سایت
بررسی محتوای سایت

کسی که فعالیت پشتیبانی بهینه سازی را برعهده می گیرد در درجه اول باید بداند که سایت چه مشکلات و کمبودهایی دارد. در ابتدا باید کمبودها را برطرف کرد و سپس نقاط مثبت سایت را بولد کرد. یکی از فعالیتهای مهم بررسی محتوای سایت و نوع نگارش و بهینه سازی محتوا هست.

بررسی صفحات ۴۰۴ و برچسب ها و ایندکس سایت

وجود صفحات ۴۰۴ اصلا مناسب سایت نیست و بهتر هست هر چه سریعتر آنها را بهبود دهید. سپس برچسب هایی که هیچ محتوا و یا محصولی در آنها وجود ندارد را ریدایرکت صحیح انجام دهد. همچنین باید بررسی کند چه صفحاتی از سایت ایندکس شده و چه صفحاتی نباید ایندکس بشوند.

بررسی لینک سازی داخلی و خارجی سایت

پشتیبان سئو وبسایت باید بررسی کند که آیا این سایت نسبت به رقبا توانسته لینک های خوبی به سمت سایت خود جذب کند یا نه؟ همینطور باید بررسی کند که نحوه لینک سازی داخلی سایت و پخش کردن قدرت صفحات در سایت بدرستی انجام شده هست یا نه؟

لیست کامل خدمات پشتیبانی سئو سایت

در بخش زیر ما مهم ترین خدماتی که برای سئوی سایت نیاز هست و به صورت ماهیانه قابل انجام هست را معرفی کرده ایم. این موارد در اکثر سایتها مورد نیاز هست. پس اگر نیاز به هر کدام از این موارد و یا کم کردن یکسری از خدمات دارید می توانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

تولید و انتشار محتوا
افزایش آگاهی برند
بهینه سازی عکس های سایت
بهینه سازی ویدیوهای سایت
بررسی سئوی محتوای قدیمی
بررسی محتوای سئو محصولات
بررسی مشکلات فنی سایت
آنالیز برچسب ها و دسته های سایت
بررسی نقشه سایت
بررسی و بهبود سرعت سایت
بهبود تجربه کاربری سایت
بررسی مشکل امنیتی سایت و بهبود آن
نصب افزونه های مورد نیاز سئو (وردپرس)
فعالیت در شبکه اجتماعی و سوشال سیگنال
استناندارد سازی لینک سازی داخلی
بررسی رقبای سایت
فعالیت لینک سازی خارجی سایت
استانداردسازی کدهای سایت
بررسی عنوان و متادیسکریپشن محتوای سایت
نصب سرچ کنسول و گوگل آنالیتیک سایت
آنالیز سرچ کنسول و گوگل آنالیتیک سایت
پیدا کردن کلمات جدید برای سایت
بررسی فایل htaccess
بررسی مشکلات سرور سایت
انالیز و بهبود موبایل فرندلی سایت
ساخت و طراحی لندینگ پیچ سایت
رفع خطاهای سرچ کنسول
رفع و بررسی صفحات ۴۰۴
رفع و بررسی محتوای داپلیکیت کانتنت
رفع و بررسی صفحات با ریدایرکت ۳۰۱
Disavow کردن لینک اسپم
بررسی تگ کنوینکال سایت
پلن های مدیریت سئو سایت چگونه هست؟

شما می توانید پلن های ماهیانه و حتی پلن های ماه های بیشتر مانند ۳ماهه – ۶ماهه – ۹ماهه – ۱۲ماهه را از “سایت تحلیل سئو” دریافت کنید.

آیا برای کارهای جزئی هم می توانیم از خدمات شما کمک بگیریم؟

بله، شما می توانید برای درخواست کارهای جزئی تر هم با مجموعه “تحلیل سئو” همکاری کنید. بعد از بررسی تیم ما و نحوه اجرای کار، با شما تماس خواهیم گرفت و جزییات کاری که باید انجام شود و همچنین قیمت انجام کار به شما داده خواهد شد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.